.

.

New
10 מטר Singlemode דופלקס 1.2 מ מ. אולטרה-צפיפות גבוהה של סיבים אופטיים כבלים (9/125) - LC כדי LC - צהוב

10 מטר Singlemode דופלקס 1.2 מ מ. אולטרה-צפיפות גבוהה של סיבים אופטיים כבלים (9/125) - LC כדי LC - צהוב

ILS 13.34

זמינות
זמין להזמנה

זה לטווח ארוך, עלות פתרון יעיל מאובטח לשדר נתונים הדורשים העברה גבוהה תעריפים (אני.הכבלים שלנו תואמים עם כל גורם ודגמים של מתגים, נתבים, מתחמים, תיקון לוחות, מדיה, ממירים, SFP ושאר רכיבי רשת.מוכן לפריסה בכל סביבת רשת ושימוש קורנינג סיב אופטי ו OFNR PVC מעילי לגרום להם קל משקל, גמיש, שאינו דליק.צבא וביטחון - מעביר נתונים של אותות בצורה ברורה יותר.צפיפות גבוהה תיקון כבלי אידיאלי עבור סביבות איפה המגש או לוח החלל הוא פרימיום. סיבים אופטיים הם מושלמים עבור אולטרה צפיפות גבוהה סביבות, שבו החלל הוא פרימיום.סיבים יכולים לשאת נתונים מרחקים ארוכים עם יותר אמינות, עם פחות ממסרים הנדרש.זה מצא גם ביישומים תעשייתיים רבים, כמו גם מעבדות מחקר ופיתוח ב הנ " ל בתחום.Applications Computer ברשת - מעביר נתונים בקצב גבוה יותר של מהירות.קורנינג סיבים וחיפוי.הם לספק את הביקוש להפחית את רשת טביעת הרגל בזמן המאפשר זרימת אוויר טובה יותר בתוך המשימה שלך ציוד קריטי כדי להשיג ביצועים מיטביים.Gigabit Ethernet, Fibre Channel ו-Infiniband).מופחת בקוטר מסייעת להפחית את הצפיפות ב מתלים מגשים, לכן מתן שיפור זרימת האוויר, ובסופו של דבר שיפור בביצועים.זמין ב-SC, ST ו-FC עם תצורות חלופיות מצבים/מצחצח ואורכים.Benefits Plug לשחק כבלים לחסוך זמן בתחום מאז אין באתר סיום הכרחי.מראש הסתיים עם מחברים בשני הקצוות.תקשורת - נושא נתונים, אינטרנט, טלוויזיה בכבלים וטלפון מנויים גדול על רוחבי הפס. 100% נבדק ונבדק על אובדן הכנסה.סיבים הוא מועדף על פני נחושת, כי הוא מספק רוחב פס מוגבר, אות נמוכה, אובדן חסין בפני הפרעות.

אודות המוצר

חדש

בחירת לקוחות